Als u klant bent bij IZA lopen de contacten via uw eigen accountmanager. U kunt bij hem of haar terecht met al uw praktische vragen. En natuurlijk ook voor een deskundig advies over verzekeringen, bedrijfszorg, verzuimmanagement en duurzame inzetbaarheid van uw medewerkers.

Hebt u vragen over offertes, contracten, werkgeversproducten of over de zorgverzekering? Neem dan contact op met een accountbeheerder in uw regio.

IZA regioteam Noord: Groningen, Friesland, Drenthe


Accountmanager
Bauwien Walstra-van Koningsveld
Telefoon: 06 – 42 05 69 78
E-mail: bauwien.walstra@vgz.nl

Accountbeheerders
Marjon Arts-Reitsma, Carine Vink
Telefoon: 088 – 131 35 30
E-mail: izateamnoord@vgz.nl   

IZA regioteam Oost: Overijssel, Gelderland, Flevoland


Accountmanagers
Lieuwe Busstra
Telefoon: 06 – 42 31 90 18
E-mail: lieuwe.busstra@vgz.nl  

Edwin Willemsen
Telefoon: 06 – 53 53 28 36
E-mail: edwin.willemsen@vgz.nl

Accountbeheerders
Carine Vink, Evelien Driessen, Ingrid Hartman
Telefoon: 088 – 131 35 40
E-mail: izateamoost@vgz.nl

IZA regioteam West: Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland


Accountmanagers
Edwin Willemsen
Telefoon: 06 – 53 53 28 36
E-mail: edwin.willemsen@vgz.nl

Fleur Schmitz
Telefoon: 06 – 41 67 85 99
E-mail: fleur.schmitz@vgz.nl

Leo Vooijs
Telefoon: 06 – 14 74 17 49
E-mail: leo.vooijs@vgz.nl

Accountbeheerders
Nicole Bierma, Rob Geenacker, Marije Wildekamp
Telefoon: 088 – 131 35 70
E-mail: izateamwest@vgz.nl

IZA regioteam Zuid: Zeeland, Noord-Brabant, Limburg


Accountmanagers
Irene Dalmaijer
Telefoon: 06 – 53 32 57 90
E-mail: irene.dalmaijer@vgz.nl

Bas Koot
Telefoon: 06 – 51 11 71 95
E-mail: bas.koot@vgz.nl

Accountbeheerders
Liesbeth Sluijter, Ruben Diks
Telefoon: 088 – 131 35 80
E-mail: izateamzuid@vgz.nl